Now,I'm the kind of guy,that if I can make it,well...that's better than buying it.Satisfaction you know.
So far today...I have spent $25. on materials to make a part I could have bought for $27.Of course when the light bulb went on,I thought I already had everything I needed.Not true.
And ain't even made it yet!:gah:
So far today...I have spent $25. on materials to make a part I could have bought for $27.Of course when the light bulb went on,I thought I already had everything I needed.Not true.
And ain't even made it yet!:gah: